-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Ja cilat janë shprehjet që një vajzë me kaçurrela dëgjon më shpesh

  spot_imgspot_img

  Të jesh kaçurrelse është një prej gjërave më të bukura dhe më komplekse që një vajzë mund të ketë në të njëjtën kohë. Asnjë kacurrelse nuk është e njëjtë, ato ndryshojnë nga njera- tjetra, qoftë nga forma, stili apo ngjyra. Të gjitha vajzat janë të magjepsura mbas kacurrelave, edhe ato që nuk i kanë e kanë gjetur një zgjidhje personale si t’i kthejnë flokët e tyre në kacurrela.

  Maska, produkte të shtrenjta, stilime apo aksesorët janë disa prej detajeve më të rëndësishme që u nevojiten kacurrelave, kujdesi ndaj tyre është i domosdoshëm dhe jep rezultate të mrekullueshme. Flokët me kaçurrela janë të veçantë, përherë komentohet si të bukura, por vajzave që i kanë kacurrelat u drejtohen disa pyetje dhe shprehje që i kanë lodhur dhe i kanë mërzitur duke i dëgjuar gjatë gjithë kohës.

  Ja cilat janë ato shprehje që i drejtohen një vajze kaçurrelse.

  1. Sa herë në javë i lan flokët?

  2. Ke lindur kaçurrelse apo i stilon vetë kështu?

  3. A i drejton shpesh flokët?

  4. Duhet të kesh patjetër dikë në familje me kaçurrela, që t’i kesh flokët kështu si ty?

  5. A lodhesh shumë kur i drejton flokët?

  6. Çfarë produktesh përdor për kaçurrelat?

  7. Edhe unë i kam kaçurrelat si ty, vetëm se i drejtoj shpesh.

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...