-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Gruaja lajkatare i gdhend burrit unazën e martesës me këtë mesazh interesant

  spot_imgspot_img

  Të gjitha shenjat tregojnë për një martesë të mrekullueshme…

  Dan dhe Amanda Tallman kanë gjetur çelësin për një martesë të lumtur: Të ndajnë së bashku ndjenjën e humorit

  Kur çifti u martua pesë vite më parë, Amanda befasoi burrin e saj me këtë mbishkrim në unazën e martesës: “Vëre mënjëherë përsëri në gisht”. Njëri nga shokët e çiftit ka postuar në Reddit këtë foto me mbishkrimin qesharak në unazë, foto e cila është parë më shumë se 840,000 herë.

   

  “Ajo është një shakate. Ka një ndjenjë të madhe humori”, deklaroi Dan për gruan e tij. “Disa njerëz kanë komentuar se ndoshta ajo ndjehet e pasigurtë nga lidhja apo diçka e ngjashme, por është krejt e kundërta. Njerëzit na thonë se ne e kemi martesën më të mirë që mund të kenë parë ndonjëherë.”

  Vite më parë, kur çifti porositi unazat e martesës, Amanda i ka lënë një shënim artarit me një kërkesë të ve­çantë. Dani nuk arriti të kuptoj se për çfarë po bëhet fjalë.

   

  “Kur unazat ishin gati, dhe erdhi momenti për ti vendosur në gisht, unë e pash gdhendjen dhe u qesha me zë të lartë. Qeshëm së bashku edhe me të pranishmit tjerë që ishin në dyqan”.

  “Ne kemi tre fëmijë në më pak se tri vjet. Martesa jonë është shumë e fuqishme dhe kjo ka ardhur si rezultat i çiltërsisë dhe ndjenjës sonë të humorit”, theksoi Dan. Dani u fascinua nga fotoja e shpërndarë në internet nga miku i tij dhe këtë reagim e quajti si të çmendur, sepse nuk mendoi se do bëhej virale…

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...