-0.8 C
Priština
-1.4 C
Zürich
More

  Grim i përkryer për natën më të bukur të vitit

  spot_imgspot_img

  Grimerja e njohur Mishel Fan i mëson femrat në mbarë botën se si të bëjnë grimin për ngjarje të caktuara.

  Këtë herë ajo vie për atmosferën e festave dhe pritjen e Vitit të Ri

  Pritja e Vitit të Ri është një rast ideal që të grimoseni ndryshe nga mënyra se si atë e bëni zakonisht. Gjithçka është e lejuar, qoftë nëse përcaktoheni për lojë me ngjyra apo stile. Mirëpo, nëse nuk e keni menduar se në çfarë mënyre do të theksoni bukurinë tuaj me anë të grimi, kjo grimere është këtu që t’ju ndihmojë.

  Shikojeni videon të cilën e ka bërë enkas për të gjitha femrat të cilat duan që të duken shumë bukur në natën më të çmendur të vitit./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...