11.3 C
Priština
More

  Grim i përkryer për natën më të bukur të vitit

  spot_imgspot_img

  Grimerja e njohur Mishel Fan i mëson femrat në mbarë botën se si të bëjnë grimin për ngjarje të caktuara.

  Këtë herë ajo vie për atmosferën e festave dhe pritjen e Vitit të Ri

  Pritja e Vitit të Ri është një rast ideal që të grimoseni ndryshe nga mënyra se si atë e bëni zakonisht. Gjithçka është e lejuar, qoftë nëse përcaktoheni për lojë me ngjyra apo stile. Mirëpo, nëse nuk e keni menduar se në çfarë mënyre do të theksoni bukurinë tuaj me anë të grimi, kjo grimere është këtu që t’ju ndihmojë.

  Shikojeni videon të cilën e ka bërë enkas për të gjitha femrat të cilat duan që të duken shumë bukur në natën më të çmendur të vitit./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...