17.7 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  GOLD AG së shpejti me projekte të reja

  spot_imgspot_img

  Reperi Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold AG mbështet protestën e mbajtur gjatë ditës së sotme nga këngëtarë e pronarë të restoranteve dhe kërkesat e tyre për të lejuar mbajtjen e dasmave.Gold Ag në emisionin “Reload” në RTV Dukagjini ka thënë se jeta ose duhet të hapet për të gjithë ose të mbyllet për të gjithë.

  “Mbështesë edhe atë që tha Afrimi se si është e mundur që qendrat tregtare janë plotë dhe nuk identifikohen njerëzit ndërsa në dasmë identifikohen të gjithë”, tha ai, përcjell Kosovarja.ch.

  Reperi thotë se meqë pandemia zuri befasisht të gjithë edhe këngëtarët janë dëmtuar rëndë financiarisht e sipas tij ata nuk kanë kursyer për shkak se kanë shpresuar në sezonin verore.

  Ai thotë se këngëtaret fitojnë por edhe kanë shumë shpenzime pasi thotë se atij vetëm një videoklip i kushton rreth  pesë mijë euro.

  Ariani së fundi bashkë me Albina Kelmendin kanë sjellë projektin “Prishtina” që është pëlqyer mjaft nga publiku.

  Reperi ka paralajmëruar edhe dy projekte të reja brenda verës.

  “Në korrik do ta publikojë një këngë për mërgimtarët që është bashkëpunim. Para saj edhe një ripërpunim të një kënge të vjetër bashkë me Fatmira Brecanin”, tregon më tej Arian Agushi.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...