9.7 C
Priština
More

  Gjërat që të gjithë i meritojmë në një marrëdhënie

  spot_imgspot_img

  Në jetë, duhet të kuptoni se duhet të zgjidhni për shumë gjëra, dashuria nuk duhet të jetë e vetmja gjë për ta zgjedhur. Këtu po ju paraqesim 50 gjëra që të gjithë i meritojmë në një marrëdhënie:

  1. Besimi.
  2. Buzëqeshje e pafund.
  3. Aventura.
  4. Pasion.
  5. Një admirues.
  6. Aftësi për të inspiruar dhe mësuar njëri-tjetrin.
  7. Siguri dhe mbrojtje.
  8. Biseda të gjata natën vonë.
  9. Respekt i ndërsjelltë.
  10. Shaka mes njëri-tjetrit.
  11. Ndershmëri.
  12. Mbrëmje të ndritura.
  13. Një familje të dytë.
  14. Ushqime të shijshme.
  15. Të diela dembele.
  16. Partner të përkushtuar në vallëzim.
  17. Puthje të gjata.
  18. Vende të reja.
  19. Eksitim.
  20. Pranim.
  21. Rrëfim i përzemërt.
  22. Dhembshuri.
  23. Rrëfime qesharake.
  24. Shoqëri të re.
  25. Biseda tërheqëse.
  26. Vlerësim i çiltër.
  27. Dhurata të marra.
  28. Momente të vogla.
  29. Intimitet i gjallë.
  30. Sy të ndezur (xixëllues).
  31. Besnikëri.
  32. Krenari.
  33. E qeshur që frymëzon lotët.
  34. Liri e zgjedhjes dhe mbështetje për vendimet tona.
  35. Rehati e qetë.
  36. Shfaqje të dobësisë.
  37. Përqafime të ngrohta si askush tjetër.
  38. Dikë që ju qëndron nga pas.
  39. Mëngjesi në shtrat.
  40. Një partner që bën shfaqje karaoke.
  41. Dikë që jeni të varur pas tij.
  42. Rivalitet gazmor.
  43. Momente ndjeshmërie.
  44. Maratonë të filmave.
  45. Një mjek, trajnues profesionist dhe punëtor mirëmbajtjeje, të gjitha në një.
  46. Gudulisje.
  47. Strukje (mbështetje).
  48. Puthje në ballë.
  49. Buzëqeshje qetësuese.
  50. Lumturi.

  Momentet e dashurisë janë ato që ju bëjnë të ndjeheni pafundësisht, sepse kjo është dhurata më e mirë që një person mund të na bëjë./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...