29.1 C
Priština
More

  Gjërat më të çuditshme që burrat kanë thënë direkt pas seksit

  spot_imgspot_img

  Sekondat pas aktit seksual mund të jenë pak të sikletshme, sidomos nëse është me dikë që nuk e njeh mirë.

  Ndonjëherë, përpjekjet për të thyer heshtjen mund të çojnë në situata edhe më të sikletshme, kështu që, djema, nëse po mendonit të thonit ndonjë nga fjalitë e mëposhtme, më mirë heshtni.

  #1

  Ai më tha të vishesha dhe të merrja një taksi sepse për 10 minuta priste dikë.

  #2

  Ishte hera ime e parë dhe direkt pasi mbaruam, ai më tha: “Je e sigurt që s’doje të prisje për dikë që e kishte pak më seriozisht me ty?”

  #3

  E pyeta nëse mund të më ndihmonte të kaloja në orgazëm. Ai qeshi dhe më tha: ‘Të dukem prostitutë?”.

  #4

  Ai shkoi në dhomën tjetër dhe u tha shokëve: “Më duket se sapo humba virgjërinë!”

  #5

  Direkt pasi e bëmë, më tha “arushi po shkon të luajë Fortnite tani”.

  #6

  Ai pa një foto timen me shoqen e ngushtë dhe pasi më pyeti se kush ishte, iku, sepse një natë më parë kishte qenë më të.

  #7

  Një djalë shkoi me dikë, që e nxorri me vrap nga shtëpia sepse po “i vinte gruaja”.

  #8

  Një tjetër djalë shkruan:

  Pasi bëra seks me një burrë, ai mbërtheu pantallonat dhe më tha: “S’është se jam gay”.

  #9

  Pas seksit, e pyeta pse s’e hoqi bluzën dhe ai tha: “Çfarë vlere do kishte?”

  #10

  Më tha: “Të vjen keq të largohesh?”

  #11

  Bëri “qepalla” me vaginën time, pas herës sonë të parë.

  #12

  Direkt pasi mbaruam më tha: “S’të pëlqeu fare, më thuaj të vërtetën?”

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...