-5 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Gjëja e vetme që nuk duhet ta anashkaloni gjatë një takimi në mbrëmje!

  spot_imgspot_img

  Ndoshta e keni kuptuar tashmë…

  Për të kaluar një mbrëmje të mrekullueshme, ndoshta nuk mund të ju premtojmë takimin e përsosur, por me anë të disa këshillave bazë për rritjen e vetëbesimit, një palë këpucë joshëse, një parfum të zjarrtë, ju mund t’i siguroni vetes një parapërgatitje të bukur. Por, përveç këtyre gjërave të dukshme, ekziston edhe një detaj mëse i rëndësishëm pa të cilin nuk duhet të largoheni nga shtëpia – një buzëkuq të përkryer (në fakt, studimet tregojnë se kjo ju bën të ndiheni më të sigurtë në vete!). Merrni vëmendjen e duhur dhe shkëlqeni me pamjen tuaj.

  Çfarë ju duhet:

  Padyshim ju nevoitet një fustan i mrekullushëm

  Take të larta joshëse

  Aksesorë solid

  Madje edhe ndonjë çamçakëz mentol

  Por, gjëja kryesore pa të cilin nuk duhet të dilni nga shtëpia është një buzëkuq me nuancë të kuqe…

  Studimet tregojnë se kjo ju bën të ndiheni më me vetëbesim dhe padyshim që nuk ju duhet asgjë tjetër!/kosovarja.ch/

  Dhe çfarë më mirë se sa buzëkuqi i zjarrtë I’m Matt Lip Fluid nga Pupa Milano mund ta plotësojë pamjen tuaj, për një mbrëmje gjatë të cilës dëshironi ta keni vëmendjen kryesore! Për më shumë informata mbi produktet Pupa, vizitojeni faqen zyrtare në Facebook, duke klikuar këtu…

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...