Tashmë jemi në kulmin e hiteve verore dhe secili këngëtar po sjellë risi për fansat e tyre.

Elvana Gjata dhe Yll Limani të shtunën kanë publikuar dy këngë në një videoklip.

“E di X Marre” është titulli i projektit muzikor që shumë shpejt kaloi 100 mijë klikime në Youtube.

Për tekst janë përkujdesur vet këngëtarët ashtu si edhe një pjesë të muzikës.

Ajo çfarë merr vëmendjen është edhe videoklipi i veçantë që sjellë më ndryshe dyshen e këngëtarëve.