-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Ejani vajza mblidhuni këtu. Kështu do t’i keni flokët këtë vit

  spot_imgspot_img

  Tendencat e flokëve për 2018-ën dolën. Nuk janë shumë. Janë 11 ngjyra, njëra prej të cilave do të bëhet e jotja, nëse je nga ato vajzat që e ndjekin trendin këmba këmbës. Si i do: me nuancë të kuqe, të verdhë, rozë, kafe, jeshile, gri, flori, të gjitha llojet. Dhe siç duket nga fotot, forma që e tregon modelin më mirë e më bukur, ose mbase që do jetë më në modë, është kjo me ondet e mëdha.

   

   

  Shfletoji në galeri, zgjidh kë të pëlqen dhe lëre takimin te parukierja.

  Burim: Tiranapost.al

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...