6.4 C
Priština
More

  Ejani vajza mblidhuni këtu. Kështu do t’i keni flokët këtë vit

  spot_imgspot_img

  Tendencat e flokëve për 2018-ën dolën. Nuk janë shumë. Janë 11 ngjyra, njëra prej të cilave do të bëhet e jotja, nëse je nga ato vajzat që e ndjekin trendin këmba këmbës. Si i do: me nuancë të kuqe, të verdhë, rozë, kafe, jeshile, gri, flori, të gjitha llojet. Dhe siç duket nga fotot, forma që e tregon modelin më mirë e më bukur, ose mbase që do jetë më në modë, është kjo me ondet e mëdha.

   

   

  Shfletoji në galeri, zgjidh kë të pëlqen dhe lëre takimin te parukierja.

  Burim: Tiranapost.al

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...