-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Dita kur nuk dëshironi të grimoheni! Ja si te dukeni bukur për një sekondë

  spot_imgspot_img

  Nuk keni nevojë për grim, por vetëm këtë truk!

  Kristina Endru, blogere e modes e cila fshihet pas blogut “Hello Fashion”, ka pranuar se ka ditë që kur nuk ka qejf të grimohet, veçanërisht dimrit.

  “Rreth 50% të kohës time, veçanërisht dimrit nuk rregullohem aspak. E adhuroj stilin e rehatshëm sportiv dhe do të ju zbuloj sekretin më të madh, shpesh mbaj syze dielli sepse nuk jam e grimuar. Ky është truku im i thjeshtë që të dukem më mirë. Mendoj se sytë më së shumti na zbulojnë kur nuk rregullohemi”, ka shkruar Kristina.

  A e përdorni edhe ju këtë truk?/kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...