6.4 C
Priština
More

  Dhurata e përkryer për Ditën e të dashuruarve

  spot_imgspot_img

  I kemi pyetur djelmoshat se çfarë do t’i gëzonte më shumë, ndërsa ju përmes përgjigjeve të tyre, përpiquni të gjeni një dhuratë ideale për të dashurin tuaj…

  Dita e të dashuruarve për disa njerëz është një ditë mundësie që në mënyrë shumë të vecantë ta kremtojnë dashurinë e tyre, ndërkohë që për disa të tjerë është vetëm një datë e muajit që s’ka asnjë rëndësi të vecantë. Por, ndaj dhuratave askush nuk është indiferent! Nëse nuk jeni të sigurta se cfarë të zgjidhni, lexoni përgjigjet e djelmoshave për të nxjerrë ndonjë ide.

  • Mendoj se asnjë dhuratë nuk do të më gëzonte më shumë sesa një udhëtim. Vitin e shkuar e dashura organizoi një udhëtim surprizë për fundjavë. Ishte dicka e paimagjinueshme. – thotë Blini 31 vjecar.

  Kjo mund të jetë një ide e mirë, madje shumë, por se si do ta organizoni kohën dhe c’do të bëni mbetet krejtësisht në imagjinatën tuaj.

  • Kënaqem në syzet e reja të diellit “Ray Ban”. Që parvjet jam me syze të vjetra që fare s’më pëlqejnë. Do të më pëlqente të merrja për dhuratë një palë te reja. E dashura ime nu ka mundësi të më blejë. Tani për tani asgje për këtë dëshirë – thotë Florini 21 vjecar.

  • Më kanë mbetur mureet e zbrazëta qëkur i kam hequr fotot e vjetra. Muret e bardha po më trishtojnë, por nuk kam ide se c’tablo mund të merrja që të ishin të mira e të lira. – shprehet Albini 19 vjecar.

  # Kjo mund të jetë një dhuratë kreative që plotëson një dëshirë të partnerit. Duke marrë pjesë në dekorimin e dhomës së ti, merrni pjesë në plotësimin e dëshirave që ka.

  • Mmmm një Tai masazhë e përbashkët do të qe fantastike. Një hyrje fantastike për atë që do të ndodhë kur të kthehemi në shtëpi – Dritani, 26

  Një trajtim seksi mund të bëni edhe në shtëpi. Mjafton të siguroni disa qirinj aromatikë, ca vaj eterik, vaj aromatik për masazhë dhe ja ku e keni një ditë të mrekulliueshme të dashuruarish.

  • Nuk mendoj se per Ditën etë dashuruarve duhet të dhurohen gjëra shumë serioze. Unë p.sh, në vitin e kaluar i dhurova të dashurës një komplet për manikyr, ndërsa ajo një fotrolle Ipad-i! Ishin shumë praktike. Ideale – Dardani, 27

  Këto dhurata janë shumë të mira sidomos për njerëzit që i dini për tepër praktikë. Kjo do t’ju pëlqente shumë.

  • Koleksionin e Simpsonëve në DVD. Përfundimisht! Mund t’i shoh prapë dhe prapë dhe gjithmonë të vdes së qeshuri. – Bashkimi, 25

  Pse jo? Një koleeksion me filmat e tij të preferuar mund të ishte një dhuratë e vecantë dhe e qëlluar.

  A keni menduar tanimë për ndonjë dhuratë për të dashurin tuaj? Shtoni në komente idenë tuaj që ta zgjeroni listën e ideve!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...