20.7 C
Priština
More

  COVID-19 mund të shtyjë „Sunny Hill Festival“

  spot_imgspot_img

  Coronavirusi ka gjasë të shtyjë mbajtjen e festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë.Këtë e ka bërë të ditur, Dukagjin Lipa, babai i këngëtares Dua, i cili drejton fondacionin “Sunny Hill”.

  “Ndoshta këtë vit nuk do të kemi mundësi ta mbajmë, ose duhet ta shtyjmë shkaku i situatës së krijuar”, ka thënë Lipa në lidhjen direkte që ai dhe Dua kishin me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti.

  Megjithatë ai ka paralajmëruar se në rast të shtyrjes për 1 vit, do të mundohen të sjellin surpriza edhe më të mëdha se zakonisht.

  Kujtojmë që këtë mbrëmje, Dua Lipa ka intervistuar kreun e kryeqytetit, me ç’rast ka përfshirë edhe pyetjet e qytetarëve.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...