6.4 C
Priština
More

  Cilat pjesë të trupit të partnerit tuaj nuk duhet ti shmangni gjatë paralojës…

  spot_imgspot_img

  Për seks të mirë nevoitet paralojë e mirë. Edhepse ndoshta i keni vendet e preferuara në trupin e tij, seksologu i njohur Emily Morse, autori i librit “Hot Sex: mbi 200 gjërat që mund ti provoni sonte”, pohon se atmosfera bëhet e nxehtë në dhomën e gjumit gjatë kontaktit mes gjuhës dhe disa pjesëve të veçanta të tij.

  Veshët

  Kaloni gjuhën lehtë nëpër laprën e veshit. Tek veshi ka një numër të madh të mbaresave nervore.

  Buzët

  Vendosni buzët tuaj mbi buzët e tij, lëpini butësisht sikur të lëpini akullore dhe kur ai të hap gojën e tij, butësisht thithni majëne gjuhës së tij

  Thithat

  Sigurisht që ai pëlqen të luajë me thithat tuaja, por këto nuk janë zona erogjene vetëm për femrat. Filloni me prekje të butë dhe bëni levizje rrethore me gjuhë.

  Qafa

  Lëpini anën e jashtme të qafës së tij dhe zbritni te poshtë. Me siguri edhe ai juve do ua bëjë këtë dhe padyshim do ta pëlqeni.

  Testikujt

  Gjatë seksit oral, lirisht shtypni pak më forte testikujt e tij dhe butësisht tërhiqni te poshtë. Kjo, jo që do ta eksitojë vetëm atë, por edhe juve./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...