14.4 C
Priština
More

  Christian Louboutin do të krijojë këpucë të cilat do t’ju zgjasin këmbët?

  spot_imgspot_img

  Dizajneri i njohur i këpucëve Christian Louboutin ka vendosur që të zgjasë këmbët tuaja!

  Në fakt, Louboutin do të lansojë koleksionin e këpucëve kapsula, të cilat për shkak të ngjyrave të lëkurës, vizualisht do të zgjasin këmbët tuaja. Pesë modele klasike do të mund t’i gjeni në pesë nuanca të ndryshme, dhe të zgjedhni atë e cila më së shumti i afrohet ngjyrës së lëkurës së këmbëve tuaja.

  Këto këpuca do të shiten ekskluzivisht në dyqanet e Christian Louboutin, kurse modelet që do të jenë në ofertë janë Pigalle, Fifi, Simple Pump, Flo dhe Vendome. Që t’ju lehtësojë procesin e përzgjedhjes së nuancës që ju përshtatet, Louboutin ka lansuar aplikacionin e quajtur Louboutin Shades App, i cili u mundëson shfrytëzuesve që të fotografojnë shputat e tyre dhe pastaj të gjejnë nuancën e cila u përshtatet më së shumti. Këto këpucë do të duhej të zgjasnin në dukje këmbët tuaja, dhe në dyqane do të duhej të gjenden kah fundi i këtij muaji.

  kosovarja.ch

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...