5.2 C
Priština
More

  Çfarë flet fustani i nusërisë rreth jush: Cila është vajzë tradicionale, e cila është qytetare

  spot_imgspot_img

  Përzgjedhja e fustanit të bardhë asnjëherë nuk është rastësi. Kur ju zgjedhni fustanin e nusërisë si të duhurin për ditën tuaj të veçantë, kjo zgjedhje ka arsye të qarta. Ja se cila është ndërlidhja mes modelit të fustanit dhe cilësive apo karakteristikave tuaja.

  Fustani i nusërisë me një prerje

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni tradicionale, e cila kujdeseni për të gjitha detajet, por gjithmonë ka masë të caktuar.

  Dasma juaj: zgjedhni dasëm klasike, vello klasik, trëndafila të kuq dhe diçka me ngjyrë të kaltërt patjetër duhet të keni.

  Fustani i ballos

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni romantike e paparë, nuk mund të prisni momentin kur ai do t’ju shohë me fustan të bardhë.

  Dasma juaj: trëndafila të shpërndarë nëpër tokë deri tek altari? Qerrja ju dërgon deri tek dasma dhe ceremonia e martesës? Kjo është një nga dasmat përallore që e keni dëshiruar.

  Fustani i bardhë i ngjitur për trupi

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni një shpirt i lirë dhe adhuroni ahengjet.

  Dasma juaj: dasmën e parashikoni si një aheng i madh, me muzikë të mirë, ushqim dhe dekorim. Mysafirët të cilët e dëshirojnë vallen, janë qëllimi juaj.

  Fustani me stil të sirenës

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni joshëse, dhe vetëbesimi jauj është shumë reflektues, gjithmonë e dini atë që ju dëshironi.

  Dasma juaj: dasma juaj duhet të jetë joshëse, përplot me detaje të shkëlqyeshme. Kristale, qirinj dhe sa më shumë shkëlqim, është qëllimi juaj.

  Fustani me fund apo kallëf

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni e qetë dhe organizative, kjo ju përcakton juve.

  Dasma juaj: dasma e cila shkëlqen në hijeshi, është zgjedhja juaj. Nga të gjithë të rinjtë, ju jeni më e përsosura, edhe dasma juaj duhet të jetë e përkryer.

  Fustan i bardhë i shkurtë

  Tipi i personalitetit tuaj: jeni vajzë e vërtetë qytetare, ju pëlqen fustani të cilin mund ta vishni përsëri dhe ta shfrytëzoni prap.

  Dasma juaj: keni zgjedhje modeste, të sofistikuara dhe moderne për dasmën tuaj.

  Kostum i bardhë

  Tipi i personalitetit tuaj: keni një stil të përsosur dhe nuk keni frikë të rrëzoni poshtë rregullat.

  Dasma juaj: dasma juaj duhet të jetë private, ceremonia duhet të përcillet me një darkë intime me shoqërinë dhe miqtë.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...