-1.3 C
Priština
-2.6 C
Zürich
More

  Çfarë arome kanë foshnjat tona?

  spot_imgspot_img

  Foshnjat kanë aromë aq të mirë dhe të këndshme. Ne nuk mund t’i rrezistojmë aromës së mrekullueshme që nuhasim nga mollëzat e faqeve të foshnjave tona, dhe përpiqemi aq shumë të definojmë shijen dhe aromën se cilave fruta, parfumi apo pluhur pudreje pikërisht i takon aroma e tyre. Ja disa mendime se çfarë thonë nënat rreth përcaktimit të aromës së foshnjeve të tyre…

  Karamel, bajame, qumësht me mjaltë

  Aromë dashurie, parajsë dhe engjuj

  Multivitamin, sheqer, ëmbëlsirë

  Pjeshkë, dredhëz, vanilje dhe kanellë

  Qumësht nëne, lumturi dhe besim, aromë lulesh

  Vaj kalendule, muffins, dardhë

  Aromë e freskët e biskotave të pjekur, lesh pambuku të ëmbëlsuar, gjevrekë të nxehtë

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...