28.6 C
Priština
More

  Çfarë arome kanë foshnjat tona?

  spot_imgspot_img

  Foshnjat kanë aromë aq të mirë dhe të këndshme. Ne nuk mund t’i rrezistojmë aromës së mrekullueshme që nuhasim nga mollëzat e faqeve të foshnjave tona, dhe përpiqemi aq shumë të definojmë shijen dhe aromën se cilave fruta, parfumi apo pluhur pudreje pikërisht i takon aroma e tyre. Ja disa mendime se çfarë thonë nënat rreth përcaktimit të aromës së foshnjeve të tyre…

  Karamel, bajame, qumësht me mjaltë

  Aromë dashurie, parajsë dhe engjuj

  Multivitamin, sheqer, ëmbëlsirë

  Pjeshkë, dredhëz, vanilje dhe kanellë

  Qumësht nëne, lumturi dhe besim, aromë lulesh

  Vaj kalendule, muffins, dardhë

  Aromë e freskët e biskotave të pjekur, lesh pambuku të ëmbëlsuar, gjevrekë të nxehtë

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...