25 C
Pristina
20.6 C
Zurich
More

  Çantat mikro, trendi i kësaj vere

  spot_imgspot_img

  Ishte Lizzo në American Music Aëards vitin e kaluar që tërhoqi vëmendjen me çantën mikroskopike, por, kuptohet, nuk është ajo e vetmja. Shumë prej personazheve të njohur kanë prezantuar çantat mini për sezonin pranverë – verë 2020. Çfarë mund të mbajnë brenda? Nëse je me fat, edhe një buzëkuq. Në të kundërt, vetëm kartën e kreditit.

  Modelet e njohura që, me siguri, i keni ndeshur në Instagram, e kanë prezantuar aksesorin e kësaj vere në variante të ndryshme. Nuk është aq funksionale sa çdo çantë tjetër, por është fashion dhe kaq duhet të mjaftojë apo jo?

  Super të vogla, të përshtatshme vetëm një kartë krediti, këto lloj çantash, siç mund ta mendoni, nuk mund të mbajnë një smartphone.

  Megjithatë, dizajnerët e kanë përdorur fantazinë pa limit në ideimin e këtyre aksesorëve plot ngjyra.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...