-1.3 C
Priština
-2.6 C
Zürich
More

  Befasuese: Kjo vajzë ka zbuluar sekretin e saj për gjoks të madh (video)

  spot_imgspot_img

  Stacy Brenan mund të lavdërohet me dekoltenë e saj të bujshme. Kur të shikoni fotografitë e saja, do të mendoni se është e gjitha bekim i natyrës. Megjithatë, kjo dekolte fsheh në vete pak mashtrim.

  “Procesi” i transformimit nga gjinj të vegjël në gjinj të mëdhenj ngjan kështu: Stacy së pari vesh një pale sytjena të mëdha për nga numri, dhe më pas i mbush ato me një palë çorape.

  Që gjinjtë të theksohen edhe më shumë, ajo aplikon mbi hapësirën e gjinjve pudër dhe bronzë.

  – Shpresoj që ky trik do t’i ndihmojë vajzave që duan gjinjë të mëdha dhe “bombastike” – thekson ajo.

  Foto: Youtube

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...