19.5 C
Priština
More

  Befasuese: Kjo vajzë ka zbuluar sekretin e saj për gjoks të madh (video)

  spot_imgspot_img

  Stacy Brenan mund të lavdërohet me dekoltenë e saj të bujshme. Kur të shikoni fotografitë e saja, do të mendoni se është e gjitha bekim i natyrës. Megjithatë, kjo dekolte fsheh në vete pak mashtrim.

  “Procesi” i transformimit nga gjinj të vegjël në gjinj të mëdhenj ngjan kështu: Stacy së pari vesh një pale sytjena të mëdha për nga numri, dhe më pas i mbush ato me një palë çorape.

  Që gjinjtë të theksohen edhe më shumë, ajo aplikon mbi hapësirën e gjinjve pudër dhe bronzë.

  – Shpresoj që ky trik do t’i ndihmojë vajzave që duan gjinjë të mëdha dhe “bombastike” – thekson ajo.

  Foto: Youtube

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...