13.3 C
Priština
More

  Bebe Rexha bëhet imazh i atleteve të reja nga ‘Puma’ dhe ‘Deichmann’

  spot_imgspot_img

  “Puma” dhe “Deichmann” po lansojnë një koleksion të ri atleteve dhe kanë angazhuar këngëtaren dhe autoren e këngëve, Bebe Rexha, për një fushatë të re reklamuese.Dy modele të reja atletesh dhe tri çanta janë rezultat i bashkëpunimit midis “Puma” dhe “Deichmann”. Femrat më të reja në veçanti duhet të adresohen me prerje të qarta dhe me ngjyrën rozë. Një dëshmi e përshtatshme për këtë është Bebe Rexha, e cila tashmë ka pasur një numër të madh suksesesh në fushën e muzikës, dhe me sjelljen e saj me vetëbesim, dëshiron të inkurajojë gratë e reja në veçanti.

  Motoja e fushatës është “Cilado qoftë ajo ju përshtatet”, me dëshirën që të ndikojë për fuqizimin dhe të inkurajojë gratë ta duan njëra-tjetrën për atë që janë dhe të veshin atë që ndjejnë se duhet të veshin, shkruan Wuv.de.

  “Me stilet e mia të ndryshme, unë mund të tregoj aspektet e mia të ndryshme dhe të shpreh atë nga e cila jam bërë dhe sa e fortë jam”, tha artistja shqiptare kur po xhironte reklamën në Los Angeles.

  Xhirimet u realizuan me fotografin Brian Ziff, i cili është i specializuar në industrinë e modës dhe muzikës dhe tashmë ka punuar me yje të famshëm si: Shawn Mendes, Whiz Khalifa, Lindsay Lohan dhe Jessie J. Skenat u krijuan në vende të pazakonta në Los Angeles.

  Bebe Rexha është e njohur, ndër të tjerash, për hitin e saj “Meant to Be”, me të cilin ajo kryesoi listën e “Billboard Hot Country Songs” për 50 javë rresht. Ajo gjithashtu ka shkruar hite për emra të famshëm si: Eminem, Rihanna dhe David-Guetta.

  Fushata u zhvillua dhe zbatua nga Grey Germany, agjencia kryesore e “Deichmann”, së bashku me kompaninë e prodhimit të filmit “Tempomedia”. Mund të shihet në TV, në klipe të ndryshme në internet, në rrjetet sociale, në POS dhe në shtyp.

  Burimi: Telegrafi

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...