-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  A nuk janë këto vajzat shqiptare me flokët më të bukur?

  spot_imgspot_img

  Nuk thonë kot që kjo punë nuk është me inat. Bëj maska sa të duash, trajtoji e kujdesu e flokët prapë të rrinë si kaçube. Ndërkaq, me siguri edhe ti e ke ndonjë shoqe që floku i rri përherë bukur, sikur fle e zgjohet me parukiere te koka, pa bërë përpjekjen më të vogël, veç ujë e shampo. Dhe kur ke flokët, gjysmën e bukurisë e ke në xhep.

  Argjentina Ramosaj

  Xhensila Myrtezaj

  Argjentina Ramosaj

  Klea Huta

  Ledina Çelo

  Inis Gjoni

  Janë edhe ca vajza të njohura që Zoti i ka bekuar me një tufnajë flokësh që të zilepsin sa herë ua sheh. Do thoni ju, ato janë vajza ekrani dhe po nuk i patën ato kush do t’i ketë? E drejtë, por pavarësisht kësaj, floku i tyre flet vetë. Edhe kur është i krehur edhe kur është i sapozgjuar. Kur të shihni listën, me siguri do kujtoheni se keni thënë “sa flokë të bukur ka” të paktën për njërën prej tyre./K.S/Tiranapost.al

  Fatma Haxhialiu

  Almeda Abazi

  Vikena Kamenica

  Meg Luka

  Zaimina Vasjari

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...