12.7 C
Priština
More

  A është ky propozimi më i mirë apo më i keq i të gjitha kohërave?

  spot_imgspot_img

  Për fat të mirë/për fat të keq, kjo femër e humbi tërë ngjarjen.

  Një përdorues i imgur XVPC komedisë i propozoi të dashurës së tij në një kënd lojërash në Disneyland.

  Ai shkroi:

  Gruaja ime dhe unë kemi qenë gjithmonë adhurues të Disney karaktereve. Të dy jemi rritur duke frekuentuar çdo vit rradhazi këtë vend. Ajo e dinte se unë i kisha blerë një unazë, kështuqë e vetmja gjë që mungonte ishte befasia e papritur. Unë e dija se cili ishte udhëtimi i saj i preferuar tek lojërat dhe e dija në një farë mënyre se rënia nga ai treni në hapësirë ishte gjëja e fundit që mund ti shkonte ndërmend…anëtarët e Disney ekipazhit më ndihmuan me çdo gjë. Ishte diçka e përkryer.

  Dhe, ja foto magjike që u shkrep në momentin e propozimit:

  Çfarë mendoni? A është e mrekullueshme? Apo thjeshtë banale? Unë them se varet nga personi, por duket si ide gjeniale për këtë çift.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...