2.2 C
Priština
More

  8 gjërat që ju dhe bashkëshorti do i shihni ndryshe nga njëri-tjetri

  spot_imgspot_img

  1. E ndryshoni kahjen e flokëve

  Ju: Nuk mund të njihni veten në pasqyrë.

  Ai: As që do vërejë ndryshim.

  2. Dollapi juaj është i tejmbushur me rroba

  Ju: Keni arsye pse secila veshje nuk mund të veshet përsëri

  Ai: Nuk mund të besojë se kjo po ndodh.

  3. Në banjo ka një grumbull qimesh

  Ju: shihni vetëm qimet e bashkëshortit tuaj dhe i thoni të pastrojë pas tij.

  Ai: sheh vetëm fije të folkëve tua dhe thotë të pastroni pas jush.

  4. Nuk i keni depiluar këmbët me ditë

  Ju: mund të vëreni qimet nga një kilometër.

  Ai: fërkon këmbët kur i keni të ekspozuara sikurse të jenë të depiluara freskët.

  5. Burri juaj nuk është rruar me ditë

  Ju: mendoni se duket i lezetshëm, shpresoni që mos të fërkojë fytyrën e tij të mbushur me gjilpëra kundrejt lëkurës suaj të butë.

  Ai: përkundër mendimit tuaj ai nuk hezitoni që të ju puth.

  6. Kalendari juaj është i mbushur me evente sociale

  Ju: filloni të bëni lista të kartelave që duhet shkruar, dhuratat që duhet blerë dhe rrobat që duhet pastruar.

  Ai: nuk sheh asgjë të jashtëzakonshme pasiqë e di se ju mund ta rregulloni këtë çështje.

  7. Burri juaj kombinon një këmishë të kaltërt të errët me panotllona të zeza

  Ju: filloni kërkimin e pantollonave të kaltra të errëta që ti përshtatet këmishës

  Ai: ju pyet pse jeni duke i dhënë edhe një palë pantollona të zeza.

  6. Ka një insekt në shtëpi

  Ju: vlerësoni se insekti është të paktën 10 cm

  Ai: qesh si i çmendur kur e sheh se është vetëm një bubrrec./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...