5.2 C
Priština
More

  7 fshehtësi që mund t’i mbani nga partneri juaj

  spot_imgspot_img

  Edhe pse për martesë apo lidhje kualitative faktori kryesorë është sinqeriteti, ekzistojnë sende që nuk duhet t’ia thoni as partnerit. Me këtë nuk do të bëni asgjë keq.

  Nëna e tij

  Kjo është njëra prej atyre fshehtësive që është e mirë për të dy. Çfarë dobie ka nga ajo që ju nuk mund ta duroni nënën e tij? Ndër të tjera ai këtë edhe vet e kupton.

  Shoqja

  Nëse ju tregon shoqja ndonjë fshehtësi dhe ju lut të jeni e besueshme, këtë edhe duhet ta bëni.

  Flirt

  Flirt kalimtar me një tip në lokal është i padëmshëm. Normal nëse nuk planifikoni të shkoni deri në fund. Edhe për juve edhe për partnerin tuaj, mirë është që të dy nganjëherë të flirtoni anash, për këtë mos u ngarkoni.

  Shoping

  Keni blerë këpucë që janë të shtrenjta për rrugë edhe të pa nevojshme, por thjesht nuk keni mundur mos ta bëni. Nëse i keni blerë nga paratë që i keni lënë ‘anash’ nuk ka nevojë ti tregoni. Por nëse i keni marrë të hollat nga parat e përbashkëta atëherë tregojani të dashurit tuaj ‘gabimin’.

  Ish i dashuri

  Edhe nëse jeni në fazë të jeni vetëm shokë me ish të dashurin, të dashurit tuaj aktual kjo do i pengojë. Nëse ndërroni ca fjalë me ishin në Facebook është ok, por nëse planifikoni të dilni në kafe me të atëherë duhet të jeni e sinqertë.

  ‘Kurreshtja’

  Nëse kontrolloni në internet atë çka i dashuri juaj ka shikuar dhe kënd ka kërkuar, ai këtë nuk ka nevojë ta di. ./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...