19.5 C
Priština
More

  6 veshjesh që secila femër me gjoks të madh duhet t’i posedojë

  spot_imgspot_img

  Ndoshta miket tuaja mund t’ua kenë lakmi kthesat tuaja të hijshme, por ato nuk e kuptojnë vështirësinë gjatë blerjes së rrobave që mund të hasni. Kurseni veten nga përpjekja dhe kokëdhimbja se çfarë të vishni dhe investoni në garderobën tuaj për këto 6 pjesë të veshjes. Do të dukeni vërtetë e mahnitshme.

  1. Një këmishë me kopsa deri në fund pa ndarje

  Askush nuk mund ta dijë se sa rëndësi ka një përshtatje e duhur, sidomos në përzgjedhjen e modelit me butona apo kopsa. Duhet të zgjedhni madhësinë duke u siguruar se pëlhura lëshohet mbi gjoksin tuaj lirshëm, dmth. nuk ngjitet në të. Kur ta provoni këmishën gjatë blerjes, sigurohuni që të lëvizni krahët në mënyrë që kopsat mos të shpërthehen.

  1. Një këmishë nën fund që bën ndarje të belit

  Një material super i butë që fsheh ekspozimin e gjoksit tuaj, do të ishte zgjidhje ideale për format tuaja trupore. Një ngjyrë neutrale apo e bardhë nën një fund ju jep një pamje perfekte.

  1. Një xhaketë e strukturuar që mbulon supet tuaja

  Një zhaketë e përshtatshme është çelësi juaj i përjetshëm në dollapin tuaj. Jo vetëm që mbulon disa defekte të trupit tuaj por edhe tregon linjat më të mira, duke ju bërë të dukeni e mahnitshme.

  1. Pantallona të gjera që balancojnë trupin tuaj

  Ky stil është tejet i veçantë dhe mënyra e shtimit të gjërësisë në pjesën e poshtme të këmbëve ju jep simetri në tërë trupin. Përfshini në garderobën tuaj modelin e ri të pantallonave: kulota.

  1. Një fustan me ndarje në bel

  Në vend të modeleve me prerje të njejtë, provoni fustane me prerje në bel, kështu ju mbulojnë defektet e stomakut dhe ju bëjnë të dukeni për mrekulli.

  1. Një bluzë apo veshje e sipërme me V-prerje për të theksuar dekoltenë tuaj

  Kjo prerje ju bën të dukeni shumë tërheqëse sepse ju theksohet dekolteja juaj, qafa e zbuluar ju bën shumë elegante si dhe poashtu ju jep pamje më të gjatë e të hollë.

  kosovarja.ch

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...