12.7 C
Priština
More

  13 shenjat që tregojnë se ai nuk do jetë i mirë në krevat

  spot_imgspot_img

  Kur kërkoni që të ndalojë ndonjë veprim, ai mendon se është më qesharake nëse vazhdon me të njejtën gjë.

  1. E vështron celularin e tij si të ishte një femër e zhveshur lakuriq ndërsa juve ju shikon si një copë djath. Pak a shumë e tërë një gjeneratë e bën një gjë të tillë deri në një shkallë mirëpo nëse ai dëshiron më tepër të shikojë fotot e mikut të tij në Instagram se të flasë me ju për udhëtimin e ardhshëm, me siguri që nuk do u kushtojë vëmendje orgazmave të juaja në krevat.
  2. Nuk e keni idenë nëse ju konsideron atraktive. Nëse jeni në lidhje me një mashkull që nuk ju bën të ndjeheni si modele në krevat, do e keni të vështirë të relaksoheni dhe të kënaqeni gjatë aktit seksual.
  3. Kurrë nuk ju pyet se si jeni. Nëse partneri juaj nuk interesohet se si keni kaluar ditën apo si janë mikeshat e juaja, atij nuk i bëhet vonë për ju, që nënkupton se nuk do të mundohet që t`ju stimulojë në krevat.
  4. Është i humbur. Meshkujt në të 20` nuk kanë ide se çfarë dëshirojnë të bëjnë me jetën e tyre dhe janë totalisht të humbur. Andaj kur juve ju pëlqen ndonjë gjë dhe i thoni që mos të ndalojë, ai instinktivisht bën ndonjë veprim tjetër apo e përshpejton ritmin, gjë që ju nervozon në vend se të ju shkaktojë orgazëm.
  5. Kur kërkoni që të ndalojë ndonjë veprim, ai mendon se është më qesharake nëse vazhdon me të njejtën gjë. Nëse e njihni ndonjë mashkull të tillë, që e ka hobi të ju nervozojë, ikni sa më larg tij.
  6. Është tepër i pakujdesshëm. Nëse nuk mund të ngjitet në shkallë pa rrëshqitur pas dhe pa u kapur për ju për mos u rrëzuar, me siguri nuk është super i koordinuar në krevat.
  7. Herën e parë që jeni puthur, ai ka vendosur duart poshtë pantallonave tua. Meshkujt që lëvizin aq shpejtë janë edhe më të çuditshëm kur janë lakuriq dhe në krevat.
  8. Kur e pyesni se çfarë janë synimet e tij në të ardhmen, ai ju flet për video lojëra. Seksi me këtë person me siguri ka të bëjë vetëm me një lëvizje dhe aspak pasion.
  9. Mban syze dielli brenda shtëpisë dhe mendon se duket “cool”. Meshkujt që brengosen shumë për mënyrën se si duken e kanë vështirë të “hedhin” veten në seks pasiqë brengosen tepër se si duken.
  10. E urreni mënyrën se si puth. Herën e parë që puthni dikë, është normale të ketë nevojë për përmirësime, mirëpo nëse është shumë keq dhe ai nuk ju lejon ta përmirësoni atëherë edhe seksi do të jetë i tillë.
  11. Forma e tij primare e stërvitjeve është ecja deri tek frigoriferi. Pa marrë parasysh se sa i mirë është, nuk është i mësuar të lëviz asgjë tjetër pos telekomandën. Seksi është një stërvitje ndërsa ai nuk i dëshiron stërvitjet.
  12. Ju përqesh para miqve tuaj. Nëse ofendimet publike ju lëndojnë, paramendoni se si është kur bën shaka me trupin tuaj të zhveshur, apo se si vagina juaj kutërbon.
  13. Nuk jeni e sigurtë madje as edhe nëse e pëlqeni këtë person. Nëse jeni duke u takuar me ndonjë person pranë të cilin nuk ndjeheni mirë, mirëpo mendoni se duket mirë, dhe prap nuk jeni e sigurtë nëse duhet të shkoni në krevat me të sepse nuk e pëlqqeni sa duhet, mos vazhdoni me takimet!/kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...