-6.7 C
Priština
2.1 C
Zürich
More

  11 fotografi të pabesueshme të binjakëve të bashkuar, para dhe pas ndarjes

  spot_imgspot_img

  Vetëm katër muajsh, binjakët e bashkuara Maria Klara dhe Maria Santana i janë nënshtruar një operacioni të ndarjes në Brazil. Operacioni zgjati gjashtë orë dhe ishte tërësisht i suksesshëm, foshnjet që shërohen në spital kanë qenë të fotografuara nga Mateus Andre dhe janë një kronikë e mahnitshme e shërimit të tyre.

  “Fotografimi i foshnjeve pas ndarjes është një amanet i shpresës” thotë Andre.

  Fotot janë të mrekulueshme, vajzat janë të bukura ndërsa prindërit e tyre janë të gëzuar tej mase që munden t`i përqafojnë veç e veç. Shikoni fotot e mëposhtme:

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...