14 C
Pristina
15.5 C
Zurich
More

  10 rastet që definitivisht ai ju ka gënjyer

  spot_imgspot_img

  1.  Kur e keni pyetur se sa porno-filma shikon! Çfarëdo që ju ka thënë, dyfishojeni. Tani dyfishojeni edhe dyfishin e asaj! Me shumë gjasa ai është duke shikuar porno edhe në këtë moment.

  2.  Kur e keni pyetur se me sa persona ka qenë në shtrat. Në moment që e keni pyetur, truri i tij është vënë në situatë paniku. Zakonisht numri është 3 më poshtë, nëse dëshiron të tregohet më me eksperiencë; apo 3 më shumë nëse dëshiron të mos ju tregojë promiskuitetin e tij.

  3.  Kur nuk ua ktheu mesazhin dhe ju tha se ishte duke fjetur. Ai e pa mesazhin mirëpo ishte duke luajtur lojën e tij të preferuar që nuk dëshironte ta ndërpriste. Më mirë është t`ju shkruajë se ishte duke fjetur sesa t`ju tregojë se ishte duke lozur me miqtë e tij virtual. Vazhdo në faqen 2…

  4.  Kur e keni pyetur se për cilët shoqe të juaja mendon se janë “seksi”. Patjetër që të keni një mikeshë që është objektivisht “seksi”, pa qenë i pasionuar pas asaj. Mirëpo, këtë gjë ai kurrë nuk do ta pohojë, përgjigja e tij do të jetë-JO.

  5.   Kur e keni pyetur se a do të dëshirojë të kalojë një mbrëmje me të gjithë miket e juaja. Me siguri që ka thënë – PO. Ajo që nuk ka thënë është” pse do të dëshiroj të kaloj kohën me një grumbull gocash të dehura të cilave nuk mund të ju bëj asgjë”. Ai nuk e thotë këtë zëshëm sepse nuk është i marrë, mirëpo e mendonte atë.

  6.   Atëherë kur ia “huazuat” dorën, ju tha se i pëlqeu. Me siguri do i kishte pëlqyer më tepër një “gojore” se një dorë. Sigurisht se kishte shpresuar që do të shërbeheni me gojë. Vazhdo në faqen 3…

  7.   Kur e keni pyetur se a gatuani më mirë se nëna e tij. Kjo pyetje normalisht nuk bëhet, ai mund të adhurojë gatimin tuaj mirëpo gatimi i nënës së tij ka qenë përvojë emocionale për të.

  8.  Kur e keni akuzuar se nuk pëlqen familjen tuaj. Mos bëni shaka! Ai e do më shumë nënën tënde se nënën e tij! Dhe kështu vazhdon grindja…

  9.  takimin e juaj të parë kur ju tha ti bashkangjiteni të provoni byfenë e re. Atij nuk i plas as për byfenë as për ushqimin, ai gënjeu që të dalë me juve.

  10.  Kur e keni pyetur se sa i dehur ishte natën që shkoi. Me siguri që “disa birra” për të do të thotë të mbesë pa vetëdije. /kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...