14.4 C
Priština
More

  10 problemet që i ndodhin çdo femre gjatë seksit oral

  spot_imgspot_img
  1. Qimet pubike të partnerit tuaj

  Duket sikur ju ngecin kudo, në dhëmbë, në gjuhë si dhe në fytin tuaj.

  1. Flokët tuaj

  Kur të filloni së bëri seks me partnerin, dëshironi që flokët t’ju duken në mënyrë të shkëlqyer dhe mrekullueshëm ashtu sikur karakteri i Disney-it Pocahontas, e cila i ka flokët e kapura gjatë kohës kur këndon afër lumit e kërrusur. Por, ju sado që të provoni këtë situatë, prap përfundoni me ¼ e flokëve në gojën tuaj. Keni komplikime, ju pengojnë flokët për të kryer punën dhe do të lodheni .

  1. Dhimbje e nofullës

  Gjatë praktikimit të seksit oral shpesh hasim në dhimbje të nofullës dhe muskujve të saj, shtangime si dhe mos funksionim të rregullt.

  1. Duart e tij mbi kokën tuaj

  Ndoshta për ju nuk është shumë e këndshme të fut duart në kokën tuaj. Apo rasti më i keq, të tërheq flokët tuaj gjatë seksit oral. Përveç rastit, nëse keni biseduar më parë për këtë gjest dhe ju pëlqen të dyve.

  1. E mërzitshme

  Ndonjëherë ka përsëritje të shumta saqë ju duket bezdisëse dhe e humbni ndjenjën e vrullit.

  1. Kur ai ofshanë me zë të lartë
  2. Kur ai lëshon spermën në gojën tuaj.

  Ju mendoni se jeni të përgatitur në momentin kur ai të arrijë kulminacionin, mirëpo asnjëherë nuk jeni gati për këtë gjë, sepse nuk i dihet kur mund të arrijë momenti i tij.

  1. Kur ju me të vërtetë dëshironi që ai t’ju ofrojë seks oral, mirëpo e dini që pas kësaj ju duhet t’ia ofroni të njejtën gjë
  2. Larja e dhëmbëve mënjëherë pas seksit oral./kosovarja.ch

  Foto: pixabay

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...