6.4 C
Priština
More

  10 gjërat që ai pëlqen tek fytyra juaj

  spot_imgspot_img

  Kur ai ju shikon në fytyrë përderisa ju ia krehni dhe ndani flokët ashtu sikur Moisiu që ndau Detin e Kuq. Kjo mund të tingëllojë ekzagjeruese, por është verzioni më i bukur për të ndarë një oqean. Ne jemi të programuar për ta bërë këtë dhe të dy palët e mendojnë këtë si një gjest të adhurueshëm.

  1. Kur rreziteni tepër dhe ju paraqiten pikla të zeza në fytyrë. Disa njerëz i konsiderojnë këto pika si të çuditshme, por ata thjeshtë i posedojnë këto dhe janë të vetëdijshëm për ekzistimine tyre. Të gjithë tjerët i pëlqejnë ato. Është sikur personat që kanë flokë kaçurrela duan flokët e drejta dhe anasjelltas.
  2. Kur ju papritmas kafshoni buzët tuaja përderisa jeni duke lexuar. Kjo është shumë tërheqëse. Është gjesti më seksi që mund të bëni me fytyrën tuaj. Nëse ndonjëherë përfundoni duke u joshur nga veprimi i partnerit, kjo ndodh sepse sigurisht ka kafshuar buzët.
  3. Ashtu siç është i rëndomtë dhe modest, i ndez sytë në ju. Dhe, padyshim zhytet në oqeanin e syve tuaj dhe humbet në ndriçimin e tyre. Dëgjoni vajza, arsyeja pse kaq shumë poezi janë shkruar në lidhje me sytë e femrave është për shkak se sytë janë me të vërtetë frymëzim në vete, apo jo?
  4. Mënyra si ju ngriten mollëzat e faqeve kur buzëqeshni si rezultat i humorit të partnerit. Kjo gjë me të vërtetë mund të rregullojë disponimin e një mashkulli. Me sa duket, askush nuk e di pse pëlqen mollëzat, por ato ju bëjnë me të vërtetë më të lezetshëm.
  5. Rrudhat në ballin tuaj kur ju bëni fytyrë të vrenjtur. Asnjë mashkull nuk do dëshirojë të shoh rrudhat në ballë si rezultat i nevrikosjes apo hidhërimit. Por, kur jeni duke bërë ndonjë shaka nervozizmi, këto janë mjaft të këndshme për partnerin.
  6. Mënyra si e mblidhni lëmsh fytyrën kur jeni të nevrikosur me partnerin, por jo deri në atë masë saqë kjo nevrikosje t’ju sjell telashe. Po, kjo nënkupton se ai ju qorton me qëllim, sepse thjeshtë ju pëlqen me fytyrë të nevriksour.
  7. Mënyra se si buzëqeshni kur shihni partnerin që ka pasur një ditë të keqe. Kur ju e mendoni këtë, dhëmbët ju shëndrisin dhe pothuajse dentina spikatet nga vrimat e dhëmbëve, e megjithatë meshkujt e shohin bukurinë në të.
  8. Shikimin që jepni para se të ju puthë partneri. Kjo pamje është pothujase e papërshkrueshme, por kjo është arsyeja se pse meshkujt ju befasojnë me puthje. Gjithashtu, kjo paraqet argëtim për të dy palët.
  9. Meshkujt e kanë kuptuar pse hallat tuaja ju shkulin majat e faqeve në shenjë përkëdhelje. Edhe ata në mënyrë të pavullnetshme bëjnë të njejtën gjë me faqet tuaja./kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...