29 C
Priština
More

  10 arsye pse i dashuri juaj pëlqen gjoksin tuaj

  spot_imgspot_img
  1. Gjinjtë mund të bëjnë që një triko shumë e thjeshtë të duket e mahnitshme. Juve ju duket se thjeshtë jeni duke veshur një triko të vjetër të kuqe? Vetëm nëse jeni djalë, përndryshe, trikoja e veshur në një gjoks të bukur dhe të formuar, ju bën të dukeni shumë seksi dhe tërheqëse.
  2. Ata bëjnë për jastëkë të mëdhenj. Dallimi më i madh midis gjoksit dhe jastëkëve është se ne nuk duam të vëmë penisin në mes të dy jastëkëve. Dhe, ky është ndryshimi më më i madh.
  3. Ato janë hipnotizues. Gjinjtë e varur asnjëherë nuk janë të dukshme.
  4. Ata përshtaten në dorën e tij. Nuk ekziston diçka si shumë e madhe apo shumë e vogël.
  5. Ata ndryshojnë formë. A jeni duke u përkulur? A jenis shtrirë në shpinë? A jeni duke qëndruar në këmbë? Ka shumë mënyra të ndryshme ti përjetoni gjinjtë, dhe asnjëherë nuk është e njejta gjë dy herë.
  6. Nëse zbuloni pak nga gjoksi juaj. Ju mund të qëndroni me një qese plehrash dhe ai të mendojë se është një vështrim seksi nëqoftëse arrin të shohë diçka nga gjoksi juaj.
  7. Ato plotësojnë njëra tjetrën. Ka diçka shumë të këndshme në lidhje me gjoksin që vjen në çift.
  8. Ne nuk i kemi ato. Sigurisht, parapëlqejmë më shumë prapanicën por ne i kemi ato. Të mos kesh gjoks i bën ata aq më shumë interesante.
  9. Ti shtypim apo ti bëjmë presion gjatë kohës kur jemi duke u përqafuar. E dini se djemtë pse aq shumë nuk përqafohen? Ne do të përqafoheshim gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin po të kishim gjoks.
  10. Ato janë gjinjë. Nuk kemi asnjë arsye reale definitive pse pëlqejmë gjinjtë aq shumë. Ato janë thjeshtë gjinjë. Pse dielli lind dhe perendon? Pse era fryen? Edhe gjoksi thjeshtë ekziston./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...