Uthull molle, hudhër dhe mjaltë. Ilaçi natural për shumë probleme

Ekspert të shëndetit pajtohen se kjo formul natyrale është dhjetë herë më efektive se penicilina. Ne ju sugjerojmë të provoni këtë ilac të shkëlqyeshëm. Eshtë i shëndetshëm, i gjithi natural, dhe një përforcues shumë i fuqishëm i shëndetit. Ky ilac është i lehtë për tu bërë, dhe gjithcka cka ju duhet janë disa përbërës të thjeshtë.

Ekspertët thonë që ky ilac përforcon imunitetin, ul presionin e gjakut edhe nivelet e larta të kolesterolit. Përdoren për trajtimin e ftohjeve, infeksionet, artritit, dhimbjeve të nyjeve etj…

Përbërësit:

  • 10 thelpinj hudhër
    250 ml uthull molle
    350 gr mjaltë

Përgatitja: Grimconi hudhrën imët. Shtojani mjaltin dhe uthullën e mollës, dhe bluani për 15 sekonda në shpejtësi maksimale. Vendoseni përzierjen në një kavanoz, dhe mbajeni në frigorifer për 5 ditë.
Tani ilaci juaj me hudhër, ufull molle dhe mjaltë është gati për tu përdorur.

Përdorimi: Merrni 2 lugë caji nga shyrypi juaj në mëngjes para se të hani apo të pini dicka. Mos harroni se shija e këtij ilaci është shumë e fortë, ju mund ta kombinoni me një gotë.

kosovarja.ch