20.7 C
Priština
More

  Uthull molle, hudhër dhe mjaltë. Ilaçi natural për shumë probleme

  spot_imgspot_img

  Ekspert të shëndetit pajtohen se kjo formul natyrale është dhjetë herë më efektive se penicilina. Ne ju sugjerojmë të provoni këtë ilac të shkëlqyeshëm. Eshtë i shëndetshëm, i gjithi natural, dhe një përforcues shumë i fuqishëm i shëndetit. Ky ilac është i lehtë për tu bërë, dhe gjithcka cka ju duhet janë disa përbërës të thjeshtë.

  Ekspertët thonë që ky ilac përforcon imunitetin, ul presionin e gjakut edhe nivelet e larta të kolesterolit. Përdoren për trajtimin e ftohjeve, infeksionet, artritit, dhimbjeve të nyjeve etj…

  Përbërësit:

  • 10 thelpinj hudhër
   250 ml uthull molle
   350 gr mjaltë

  Përgatitja: Grimconi hudhrën imët. Shtojani mjaltin dhe uthullën e mollës, dhe bluani për 15 sekonda në shpejtësi maksimale. Vendoseni përzierjen në një kavanoz, dhe mbajeni në frigorifer për 5 ditë.
  Tani ilaci juaj me hudhër, ufull molle dhe mjaltë është gati për tu përdorur.

  Përdorimi: Merrni 2 lugë caji nga shyrypi juaj në mëngjes para se të hani apo të pini dicka. Mos harroni se shija e këtij ilaci është shumë e fortë, ju mund ta kombinoni me një gotë.

  kosovarja.ch

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...