24.1 C
Priština
23.9 C
Zürich
More

  Shenjat që tregojnë se po bëni seks në pozicionin e gabuar

  spot_imgspot_img
  Më poshtë janë disa shenja që po bëni marrëdhënie në pozicion të gabuar.

  Po zgjidhni pozicionin që ju bën të dukeni më e dobët

  Fillimisht, kjo do t’ju shpërqëndrojë dhe do t’ju largojë eksitimin. Dhe nëse nuk po e bëni me dikë që mendon se jeni sexy në të gjitha pozicionet, atëherë keni një problem më të madh.

  Nuk jeni e eksituar

  Sigurisht që ka diçka që nuk shkon në këtë mes! Ndoshta pikërisht pozicioni.

  Po përpiqeni të mos prishni flokët

  Që na kthen në pikën 2. Supozohet të jesh duke bërë seks intensiv dhe këtë nuk e bën dot nëse po vret mendjen për flokët.

  Lini gjithmonë partnerin të zgjedhë pozicionin

  Zgjidhni një pozicion që juve ju kënaq. Ju sigurojmë që edhe atij do t’i pëlqejë.

  Ju shkakton dhembje

  Seksi nuk ka pse të jetë i dhimbshëm, vetëm nëse ju e kërkoni vetë të jetë i tillë.

  Po bëni kontakt sy më sy me dikë që nuk është partneri juaj

  Nëse po shihni komshiun tuaj Arin, atëherë është momenti të ndryshoni pozicion.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...