25 C
Pristina
20.6 C
Zurich
More

  Sandalet e verës 2020 që duhet t’i keni patjetër

  spot_imgspot_img

  Ka me qindra modele sandalesh që na duken si shpëtim gjatë verës, por siç ndodh në gjithçka, disa stile dallojnë nga të tjerët.

  Sandalet e 2020-ës janë një kombinim i modelit të famshëm “dad” dhe detajeve elegante.

  Sandalet në stil boho janë trend i këtij viti dhe janë jo vetëm modeli më i famshëm për momentin në Instagram, por super të rehatshme dhe lehtësisht të kombinueshme.

  Të veçanta të freskëta dhe shumë verore!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...