10.4 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Rruza e gurë në geta për dukje unike

  spot_imgspot_img

  Getat e dekoruara me rruza e gurë vezullues tashmë janë pjesë e modës në mbarë botën dhe secila vajzë a grua duhet t’i posedojë në dollapin e rrobave.

  Varësisht nga stili dhe kombinimi, “fishnets” ia dalin t’i bëjnë ato të duken unike.

  E në një stil avantgardë, në vendin tonë, këto aksesore po i sjell artistja Emiranda Beka. Të punuara me dorë, ajo ka sjellë geta përplot perla e gurë shkëlqyes që do të kuronin veshjen deri në detaje.

  Beka thotë se këtë koleksion e ka krijuar për vajzat dhe gratë që duan të ndihen mirë me veshjen e tyre dhe në të njëjtën kohë të ndihen të veçanta.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...