19.5 C
Priština
More

  Pozita e heshtur seksuale për një natë të paharruar

  spot_imgspot_img

  Ky pozicion është ideal për ditët e ftohta të dimrit…

  Shtrihuni në shtrat, kthehuni prapa me fytyrë te poshtë dhe hapni këmbët. Partneri juaj mund të hidhet ngadalë prapa shpinës suaj dhe ngadalë të ju gllabërojë. Bëni lëvizje të ngadalshme sepse lehtë mund të lëndoheni. Lëshojuni ndjenjave dhe kënaquni gjatë aktit seksual.

  Sigurohuni që partneri juaj gradualisht të zhvendos peshën në duart, kështu do të reduktojë sa më shumë presionin mbi ju.

  E bukura e kësaj pozite është se ajo paraqet pozitë shumë të qetë, të rehatshme dhe intime. Përveç kësaj, kontakti i plotë me tërë trupin shton edhe më shumë eksitimin./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...