-5.1 C
Priština
-0.9 C
Zürich
More

  Pija e mrekullisë ekziston!

  spot_imgspot_img

  Kjo pije qarkullon qe nga Kina e lashte dhe eshte e vlefshme per keto semundje:

  1. Parandalon zhvillimin e qelizave kancerogjene.
  2. Parandalon semundjet e mëlçisë, veshkave, pankreasit dhe mund të kuroje ulçerën.
  3. Forcimi i mushkërive, parandalimi i atakut te zemrës dhe presionit te lartë të gjakut.
  4. Nxit sistemin imunitar.
  5. Permireson shikimin, eliminon sytë e kuq dhe të lodhur ose sytë e thatë
  6. Ndihmon eleminimin e dhimbjeve të muskujve
  7. Ndihmon në problemin e akneve dhe permiresimin e lekures.
  9. Kuron infeksionet e fytit

  Përbërësit:
  1 molle
  1 panxhar
  1 karrote
  Lëng limoni ose 1 lugë mjalte

  Si të përgatitet:
  Lani lëkurën e perimeve
  Shtrydhini ne shtrydhese

  Kur ta pini:
  Pijeni me stomakun bosh në mëngjes.Nuk ka asnjë efekt anësor./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...