5.2 C
Priština
More

  Pastroni gjakun nga yndyra me vetëm një lugë nga ky ilaç

  spot_imgspot_img

  Çdo mëngjes pini një lugë nga ky ilaç me një gotë ujë dhe trupi juaj do të rifreskohet tërësisht…

  Koha e ngrënies ka përfunduar. Që trupi juaj të pushojë nga tryeza e mbushur me ushqime kalorike dhe të yndyrshme gjatë periudhës së festave, po ju sjellim një pije detoksifikuese që djeg yndyrën.

  Metabolizmi juaj do të përshpejtohet mënjëherë, do të shkrini dhjamin dhe peshën e tepërt, si dhe do të ju forcohet imuniteti.

  Ju nevoitet:

  • 1 lugë e vogël kanellë
  • 2 lugë e vogël uthull molle
  • 1 lugë mjaltë
  • 2 lugë lëng limoni
  • 1 gotë ujë

  Përgatitja:

  Përzieni të gjithë përbërësit dhe pini çdo mëngjes nga një lugë në stomak bosh me një gotë të madhe me ujë.

  Antioksidantët e dalluar siç janë limoni dhe kanella e përshpejtojnë metabolizmin, ndërsa uthulla e mollës njihet si orientues i bakterieve të mira në stomak./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...