-1.3 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Meshkujt e kanë pranuar: 10 vecoritë që duhet t’i ketë një femër e përkryer

  spot_imgspot_img

  Ndonëse për shijen nuk diskutohet, kur janë në pyetje meshkujt, vecoritë e grave të përkryera janë në një farë mënyre të përgjithshme. Këtë e ka zbuluar aneta online me shumë meshkuj, të cilët i janë përgjigjur pyetjes se cilat karakteristika, qoftë fizike a të karakterit, do të donit t’i kishte partneri juaj.

  Anketa online, të cilën e ka kryer një agjenci briatnike, ka zbuluar se si e konceptojnë pjesëtarët egjinisë së fuqishme një femër ideale me të cilën do ta kalonin jetën.

  Nga përgjigjet e mbledhura del se indeksi i përgjithshëm thotë se partneri ideal, bazuar në kriteret e meshkujve, është:

  1. Ngjyra e flokëve: ngjyrë kafeje
  2. Ngjyra e syve: Të kaltra
  3.  Gjatësia: 165 centimetra
  4.  Pesha: 58 kilogramë
  5.  Madhësia e gjoksit: 3 ose 4
  6.  Profesioni: Infermiere
  7.  Muzika e preferuar: Rok dhe Pop
  8.  Ushqimi i preferuar: Mish, pizza
  9. Pija e preferuar: Verë e bardhë
  10.  Hobi: Udhëtimet, filmat, leximi, ndjekje e aktiviteteve sportive./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...