-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të hequr llakun nga thonjtë (video)

  spot_imgspot_img

  Nëse jëni ngjëra nga ato femrat të cilat pothuajse për çdo ditë i lyejnë thonjtë, kjo është një zgjidhje për ju.

  Prej tani nuk keni më nevojë që të mundoheni me acetonin, vata dhe të gjitha ato erërat e rënda në të cilat jeni të ekspozuara gjatë secilës lyerje të re. E gjitha që ju duhet është një kavanoz i vogël, sfungjer, aceton dhe kjo ide fantastike e kësaj vajze të re e cila e ka ndarë me ne këtë inçizim. Veprim i shpejtë dhe i thjeshtë. Prandaj, shikojeni videon./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...