20.7 C
Priština
More

  Lorik Cana zgjedh gjumin për të kaluar kohën në karantinim

  spot_imgspot_img

  Futbollisti i dashur për të gjithë shqiptarët, Lorik Cana, ka disa ditë që është vetë izoluar, në shtëpinë e tij në Itali.

  Lorik Cana zgjedh gjumin për të kaluar kohën në karantinimPërveç mesazheve sensibilizuese për masa mbrojtëse nga virusi Corona, Loriku dhe bashkëshortja e tij Monika, në rrjete sociale, kanë ndarë momente të kohës që po kalojnë të izoluar.

  Vizatimi, shikimi i filmave e gjumi gjatë ditës, janë disa nga aktivitetet me të cilat prindërit Cana dhe vajza e tyre po përmbushin ditët e qëndrimit brenda shtëpisë.

  Italia është një nga shtetet më të prekura me virusin Covid 19 dhe masat mbrojtëse të vendosura nga autoritetet janë tejet rigoroze.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...