-6.7 C
Priština
2.1 C
Zürich
More

  Lëngu më efektiv në luftimin e celulitit

  spot_imgspot_img

  Në çdo stinë pranvere, celuliti është temë e nxehtë në secilën revistë dhe emision të femrave: “lëvorja e urryer e portokallit” është rezultat i kombinimit të faktoreve të tillë si gjenetika, mënyra e jetës moderne, dieta jo e shëndetshme, mungesa e lëvizjes, akumulimi i toksinave si dhe qarkullimi i dobët.

  Në të gjitha rastet, pothuajse secila femër ka celulit dhe është shumë vështirë për ta zhdukur atë.

  Përfshieni këtë lëng në dietën tuaj të përditshme dhe shumë shpejt do të shihni rezultatet e para. Ky lëng shërues përmirëson qarkullimin, shkrin yndyrën e tepërt dhe redukton mbajtjen e ujit si dhe sheqerin e tepërt në trup.

  Ju nevoitet:

  • Qitro (grapefruit) i madh

  • 2 portokaj

  • ¼ limon

  • Një copë xhenxhefil prej 1,5 cm

  Procedura:

  Kombinoni të gjithë përbërësit me xhenxhefilin e copëtuar imët dhe pijeni çdo ditë!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...