12.7 C
Priština
12.9 C
Zürich
More

  Lëngu më efektiv në luftimin e celulitit

  spot_imgspot_img

  Në çdo stinë pranvere, celuliti është temë e nxehtë në secilën revistë dhe emision të femrave: “lëvorja e urryer e portokallit” është rezultat i kombinimit të faktoreve të tillë si gjenetika, mënyra e jetës moderne, dieta jo e shëndetshme, mungesa e lëvizjes, akumulimi i toksinave si dhe qarkullimi i dobët.

  Në të gjitha rastet, pothuajse secila femër ka celulit dhe është shumë vështirë për ta zhdukur atë.

  Përfshieni këtë lëng në dietën tuaj të përditshme dhe shumë shpejt do të shihni rezultatet e para. Ky lëng shërues përmirëson qarkullimin, shkrin yndyrën e tepërt dhe redukton mbajtjen e ujit si dhe sheqerin e tepërt në trup.

  Ju nevoitet:

  • Qitro (grapefruit) i madh

  • 2 portokaj

  • ¼ limon

  • Një copë xhenxhefil prej 1,5 cm

  Procedura:

  Kombinoni të gjithë përbërësit me xhenxhefilin e copëtuar imët dhe pijeni çdo ditë!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...