U përfol shumë se e dashura e këngëtarit Ledri Vula, është shtatzënë. Por çifti nuk floën asnjëherë nëse kjo është e vërtetë apo jo.

E thashethëmet i vërtetoi këngëtari të dielën kur publikoi një video në të cilën ai dhe Sara zbulojnë gjininë e bebes.

Përmes shpërthimit të një balone nga i cili dalin pupla ngjyre rozë, çifti tregojnë se do të bëhen prindër të një vajze.

“Jom ka des syt me ti pa” – ka shkruar Ledri në këtë video, të realizuar në një nga resortet më luksoze në Shqipëri.

Ndonëse Ledri e ka bërë publike këtë video këtë të shtune (26 korrik 2020), përmes disa postimeve, Sara tregoi se kjo darkë e zbulimit të gjinisë është mbajtur me 10 qershor.