2.2 C
Priština
More

  Kapelja e peshkatarit rikthehet në modë

  spot_imgspot_img

  Ato që njihen si “bucket hat” tashmë janë trendi i 2020-tës.Këto kapele që peshkatarët i përdorin të mbrohen nga dielli, në modë hynë në vitet e 90-ta. Por ato tani janë rikthyer, duke u bërë një aksesor i pashmangshëm për të gjithë.

  Përdorimi i tyre tashmë vërehet nga të gjithë, yje, blogerë e stilistë. Madje edhe brendet më të mëdha botërore, ikona të modës, kanë filluar prodhimin e tyre.

  Prandaj sigurohuni që kur të dilni nga izolimi, të keni një të tillë në dollapin tuaj.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...