Është në fund të shtatzënisë dhe duket se Jonida Vokshi po i shijon këto ditë shumë. Këtë ndjesi e sjell përmes fotografive të fundit që ajo ka publikuar.

E veshur me fustan të kuq dhe shumë e buzqeshur, Jonida duket për mrekulli me barkun e saj të fryrë.

“Vajzat në të kuqe” është përshkrimi që ajo u ka vendosur këtyre fotove në Instagram.

Por aktorja simpatike nuk është ndalur me kaq gjatë ditës së sotme.

Ajo ka sjellur çaste lumturie edhe me bashkëshortin, aktorin dhe producentin, Besnik Krapi.

Veçse në këtë sesion ajo ka përzgjedhur fustan të zi.

Ndërsa për këto imazhe është përkujdesur fotografi, Artan Korenica.

Jonida Vokshi, gjatë gjithë shtatzënisë, përveç angazhimeve në prezantim, ajo ka mbajtur të informuar fansat e saj edhe me detaje nga jeta e saj, siç janë blerjet për beben e shumë të tjera momente.