-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Imazh i rremë, frizura që çmëndi tërë botën femrore: Ndryshim drastik, pa pasur nevojën të ngjyroseni! (Foto)

  spot_imgspot_img

  Ky truk i mirë është edhe mënyrë e shkëlqyer të provoni se si do të dukeshit me flokë të shkurtra

  Dukesha Kate Middleton ka paraqitur një frizurë të re, e cila këtë sezonë është shumë e popullarizuar mes zonjave të famshme, kështu që nuk mund ta dimë se cila vajzë e famshme i ka rrezistuar.

  Bëhet fjalë për frizurë të imazhit të rremë e cila ka për qëllim të mashtrojë rrethin sikur i keni shkurtuar flokët deri në supe edhe pse ju vetëm i keni fshehur mirë.

  Ky truk i mirë është edhe mënyrë e shkëlqyer të provoni se si do të dukeshit me flokë të shkurtra, kurse përveç Kate, së fundmi edhe Blake Lively ka provuar se si do të dukej sikur flokët e saj të gjata, bjonde ti shkurtojë në stilin e popullarizuar “lob”.

  E kujtojmë edhe Emily Ratajkowski e cila ka shëtitur nëpër tapetin e kuq me flokë më të shkurtra dhe të gjithë pyetnin se a ka vendosur joshësja e popullarizuar që flokët e saj të kafta t’i shkurtojë deri në supe. Mirëpo, vetëm i ka fshehur me mjeshtri dhe është shërbyer me “imazhin e rremë”, i cili i përshtatet në mënyrë perfekte.

  ???

  A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

  Provoni, pse jo? Nuk humbisni asgjë!/kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...