29.5 C
Priština
More

  Fuqitë e fshehura të shenjës së Luanit

  spot_imgspot_img

  Çdo shenjë e zodiakut lind me përzierjen e vet kozmike të pikave të forta dhe të dobëta, dhe këto karakteristika të veçanta mund t’u japin atyre disa dhurata shumë unike.Si e vetmja shenjë e zodiakut që sundohet nga dielli në astrologji, Luanët zotërojnë një fuqi të veçantë ylli dhe një ngrohtësi jetëdhënëse që asnjë shenjë tjetër nuk mund ta rivalizojë. Nuk është çudi që këto shenja zjarri që tërheqin vëmendjen janë kaq të vështira për t’u rezistuar!

  Gërmimi më i thellë në fuqitë e fshehura të shenjës së zodiakut të Luanit na lejon t’i shohim këta luanë mistik në një dritë të re – dhe t’i vlerësojmë më mirë në gjithë lavdinë e tyre magjepsëse.

  Nëse duam të kuptojmë se çfarë i bën shenjat e zodiakut të Luanit të dallohen nga turma, mund të shohim bazat e planit kozmik të shenjës së tyre.

  Ja një vështrim në strofkën e ndritshme të Luanit kozmik:Luanët janë të guximshëm

  Luanët simbolizohen nga arketipi i luanit – i njohur gjithashtu si “mbreti i xhunglës” – dhe ata sigurisht që jetojnë deri në këtë përfaqësim mbretëror. Ashtu si një luan, Luanët janë krenarë, madhështor dhe të guximshëm. Ata janë besnikë ndaj tufës së tyre dhe do të tregojnë guxim dhe guxim të jashtëzakonshëm kur vjen puna për të mbrojtur terrenin e tyre ose për të ndjekur atë që duan.

  Luanët shohin gjithmonë rreshtimin e argjendtë

  Luanët janë optimistë të natyrshëm dhe personaliteti i tyre i shoqërueshëm dhe i gëzuar u mundëson atyre të qëndrojnë pozitivë edhe në rrethana stresuese. Nuk është gjithmonë me diell në tokën e Luanit, sigurisht, por këto shenja zjarri që duan argëtim nuk harrojnë kurrë se errësira e natës përfundimisht përfundon dhe rrezet e diellit kthehen në mënyrë të pashmangshme.

  Luanët kanë energji të personazhit kryesor

  Shumë kreativ, pafundësisht i sigurt dhe jashtëzakonisht magjepsës, nuk është çudi që Luanët janë superyjet e zodiakut – dhe pse askush nuk mund t’i heqë sytë prej tyre. Ata thjesht nxjerrin energji të personazhit kryesor, dhe kjo është një nga fuqitë e tyre më të mëdha të fshehura.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...