Këngëtarja prishtinase me famë botërore, Dua Lipa, ka respektuar masën e qëndrimit në shtëpi.

E duket se me ardhjen e verës, ajo është zhvendosur në një vend më atraktiv.

Dua dhe i dashuri i saj, Anwar, po qëndrojnë në ishullin Saint Lucia.

“Izloim në ishull” ka shkruar këngëtarja në disa fotografi që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ambienti duket fantastik, dhe ideal për një izolim.