14.4 C
Priština
More

  Disa nga momente që i shëndrrojnë shokët në miqtë më të mirë

  spot_imgspot_img

   

  1. Të ndani së bashku një histori të madhe tuajën që kurrë nuk ia keni thënë dikujt më parë.
  2. Dhe, ata gjithashtu ju tregojnë dhe ndajnë me ju një histori edhe më të madhe.
  3. Të huazoni pizhamat e njëri-tjetrit.
  4. Gjithmonë i huazoni pizhamat e njejta kur qëndroni për një kohë të gjatë.
  5. Deri sa të përfundoni duke ia vjedhur ato pizhame të veshura shpesh.
  6. Të shikoni një TV serial të tërë së bashku.
  7. Ta rishikoni këtë serial të njejtë vite më vonë së bashku.
  8. Dhe, të diskutoni se cili karakter do të jeni.
  9. Të keni një argument masiv ku të dy do të përfundoni duke qarë.
  10. Të harroni këtë argument dhe të mos e mbani mend fare se për çfarë keni debatuar.
  11. Të thuani diçka të shëmtuar për dike që nuk do e kishit thënë dhe menduar në të vërtetë.
  12. Dhe, ata t’ju përgjigjen komentit tuaj të tmerrshëm me vetëm “o zot, e njejta gjë për ju”.
  13. Të ndaheni nga i/e dashura dhe të qani në telefon para tyre.
  14. Të përfundoni periudhën e mundimshme dhe ti detyroni të largohen nga shtëpia juaj.
  15. Ti tregoni secilit se çfarë ka bërë marrëzitë në mbrëmjen e tij.
  16. Por, mos të tregoni edhe të gjitha paturpësitë tjera që ka bërë në po atë mbrëmje.
  17. Ti thoni atyre se duken shumë tërheqës.
  18. Ti tregoni atyre se duken për mrekulli, por në të vërtetë më herët janë dukur edhe më mirë.
  19. Ti thoni atyre se duken paksa shumë keq dhe në fakt duhet të lajnë flokët përshkak se ish partneri i tyre mund të jetë atje.
  20. T’ja mbani flokët atyre përderisa vjellin kudo.
  21. Dhe ata të bëjnë të njejtën gjë për ju.
  22. T’ja pëlqeni një nga fotot më të shëmtuara në facebook që nga viti 2008 në mënyrë që ti dale në murin e secilit përsëri.
  23. Të hani një shujtë ushqimi së bashku në ora 2 të mëngjesit.
  24. Të gatuani dhe përgatitni për ta kur janë shumë të lodhur për të lëvizur.
  25. Të shkoni për pushime së bashku.
  26. Dhe të krijoni miq nga pushimi duke menduar se do të qëndroni krejtësisht në kontakt me to.
  27. Dhe, më pas facebook-u ju ritakon dhe bashkon disa vite më vonë.
  28. Ta mbështetni në ndonjë argument kur në fakt ju mund të qëndroni larg saj.
  29. Të shkruani tekstet e rëndësishme së bashku.
  30. T’ia vjedhni celularin dhe të dërgoni atë tekstin kur janë shumë të frikësuar.
  31. Dhe, të analizoni çdo kuptim të mundshëm të përgjigjes.
  32. Të bisedoni me skype për orë të tëra kur jeni larg njëri-tjetrit.
  33. Ti kërkoni në cellular për të marrë këshillat e tyre se çfarë duhet të vishni për ndonjë takim të caktuar, pasi ata dijnë çdo gjë rreth veshjes suaj.
  34. Të qëndronir shtrirë së bashku duke mos bërë asgjë.
  35. Të bisedoni lirisht përderisa njëri nga ju kryen nevojën në tualet.
  36. Të qesheni aq fort saqë do të mendoni se do të kryeni nevojën e vogël nga një shaka të thjeshtë që nuk e mbani fare mend.
  37. Tv përshkruani dike që ju pengon në orarin e punës dhe ata të përgjigjen “Oh, ai qenka trap fare”, megjithëse kurë nuk e kanë takuar.
  38. T’ja tregoni një pjesë të thashethemeve edhepse keni premtuar se nuk do të flisni.
  39. T’ju bëjnë ata të qeshni edhepse keni menduar se nuk do të qesheni përsëri.
  40. Të shkoni në një mbrëmje vetëm ju të dy.
  41. Të pini shumë. Të hani edhe më shumë.
  42. Të diskutoni çdo detaj të minutit të përjetuar nga secila përvojë e re seksuale.
  43. Ti rangonit ato me të cilët do të ishit martuar për herë të parë.
  44. Të leni një nga mbrëmjet e ahengut herët dhe të përfundoni në shtëpinë e shokut duke ngrënë bukë.
  45. Të jeni shumë krenar kur ata arrijnë diçka.
  46. Të planifikoni të ardhmen tuaj imagjinare së bashku.
  47. Sikur, psh. çfarë do të vishni në dasmën e njëri-tjetrit.
  48. Si fëmijët tuaj do të duhej të bëheshin miq më të ngushtë gjithashtu.
  49. Ose, si do të dukeni të pamartuar krejtësisht joshës.
  50. Beqarë që shikojnë shumë TV, si dhe hajnë ushqim së bashku dhe ia veshin pizhamat njëri-tjetrit./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...