14.4 C
Priština
More

  Dëshmia e një femre që ejakulon gjatë orgazmit

  spot_imgspot_img

  Herën e parë që më ndodhi, partneri im dhe unë ishim duke “lozur” në sedijet e veturës, duke u munduar që të orgazmonim njëri-tjetrin.

  Pas asaj, e zbuluam se sedilja poshtë meje është e lagur, mendoj tepër e lagur, e lagur sikur të derdhej një gotë e plotë me ujë.

  Nga ai moment i çuditshëm, të qenurit “spërkatëse” është një gjë që më bën krenare. Në momentet e fillimit të zbulimit nuk mendoja ashtu, atë natë në vetura mendova se kisha urinuar andaj isha e turpëruar për vdekje.

  Kjo gjë ndodhi para se të zbulohej Google, nuk kishim njohuri mbi edukatën seksuale dhe gjëja e vetme që dinim ishin mite rreth seksit dhe vaginës që na inkurajonin eksperimentimin e mëtutjeshëm. Seksi oral ishte në rregull, përdorimi i gishtave, në përgjithësi gjithçka pos seksit të vërtetë.

  Tërë ky eksperimentim filloi dy vite më parë, para se ta njihja partnerin e tanishëm. Për ditë, javë apo muaj të tërë, Çarli (ashtu quhej) do më merrte pasditeve pas punës dhe do të shkonim bashkë në shtëpinë e tij. Aty do të “loznim” me gishta dhe me gjuhë, unë do të zhvishesha lakuriq dhe do të putheshim, prekeshim, mirëpo gjithmonë frigohesha nga “fryerja” në pantollonat e tij. Pasiqë ai ishte më i vjetër se unë, i besoja atij dhe me kalimin e kohës ndjehesha rehat duke u shtrirë lakuriq me të. Do më puthte tërë trupin, do më prekte dhe do të fuste gishtat aty brenda derisa të orgazmoja. Orgazmën e parë e përjetova me të, më dukej se më sillej e tërë dhoma ndërsa trupi im ishte qendra e universit.

  Ejakulimi me partnerin e tashëm Rikun, është diçka ndryshe nga orgazmat e mëhershme. Në të dy rastet, para orgazmit vinte një ndjenjë e urinimit mirëpo në vend se ta mbaja brenda unë e nxirrja jashtë.

  Gjëja më e pabesueshme nuk ndodhi derisa isha në të tridhjetat dhe masturbova për herë të parë, jo për publikun po përveten time. Me dorën time dhe vibratorin, mësova se si të ejakuloj pa ndihmën e dikujt dhe pa shpejgimin e dikujt tjetër.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...