-2.8 C
Priština
2.7 C
Zürich
More

  Cilat të meta i vërejnë meshkujt në pamjen tuaj

  spot_imgspot_img

  Meshkujt, në përgjithësi nuk vërejnë të metat dhe difektet tuaja, përveç nëse tentoni shumë që t’i fshehni ato.

  CFARË NUK VËREJNË MESHKUJT

  Celulitin, stomakun…

  Femra e cila është e sigurtë në vetvete, e cila është e gatshme t’ju dëshmojë se ajo di të shijojë ushqimin dhe buzëqeshjen, e cila nuk shqetësohet shumë, është më tepër atraktive se ajo që fshihet nën shtresat e veshjeve. Në përgjithësi, meshkujt asnjëherë nuk shqetësohen për peshën e tepërt të partnerëve në shtrat.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...